اتمام کار هفته فرهنگی نسیم عاشوراء در شهرستان تکاب

اخبار وتقارير

2017-10-23

4371 بازدید

هفته فرهنگی نسیم عاشوراء که از سوی آستان قدس حسینی در شهرستان تکاب از توابع استان آذربایجان غربی برگزار گردیده بود، رسما به کار خود پایان داد.
هفته فرهنگی نسیم عاشوراء از سوی آستان قدس حسینی و با مشارکت آستان مقدس امامین جوادین (علیهما السلام) و آستان قدس عباسی برگزار گردیده بود.
این مراسم که با حضور شخصیتهای دینی، فرهنگی، حوزوی و اداری شهرستان تکاب و هیاتهای اعزامی عتبات عالیات عراق برگزار گردید، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، حجة الاسلام برادری امام جمعه تکاب در سخنانی از خادمان عتبات عالیات عراق که فضای روحانی کربلای معلی را در شهر تکاب شبیه سازی نمودند تشکر و قدردانی نمود.
وی در ادامه افزود: تاکنون پرچم امامت در آسمان دل مومنان در اهتزاز است و برای ادامه راه امام حسین (علیه السلام) برای مبارزه با ظلم و طاغوت مصمم هستند. شهر ما با برگزاری این هفته فرهنگی معطر به شمیم کربلا گردید و مفتخریم که مردم ما برای برگزاری موفق این هفته فرهنگی تلاش نمودند.
پس از سخنان حجة الاسلام برادری، سید عقیل الیاسری معاونت امور فکری و فرهنگی حرم مطهر عباسی پیام عتبات عالیات شرکت کننده در این هفته فرهنگی را قرائت نمود. وی ضمن تشکر از اهالی شهرستان تکاب که به گرمی از برگزاری هفته فرهنگی آستان قدس حسینی استقبال نمودند، برخی از فعالیتهای آستانهای مقدس عراق در خدمت رسانی به زائران را تشریح نمود.

آخرین مطالب

شایعتر

الزيارة الافتراضية

مطالب بیشتر