پیگیری برقراری حقوقی مشابه شهدای حشد الشعبی برای شهدای تظاهرات اخیر توسط آستان قدس حسینی

اخبار وتقارير

2019-12-28

351 بازدید

بخش حمایت از خانواده های شهدا و مجروحان وابسته به آستان قدس حسینی جهت پیگیری امور خانواده های شهدای تظاهرات هیأتهای خود را به استانهای کشور عراق اعزام نمود. 
معاون اداری بخش حمایت از خانواده های شهدا و مجروحان آستان قدس حسینی با اعلام این خبر گفت: با نظر به توصیه ها و بیانات شیخ عبدالمهدی کربلایی متولی شرعی حرم مطهر حضرت سید الشهداء (علیه السلام) به ثبت مشخصات شهدای اصلاحات که از ابتدای ماه اکتبر تاکنون برای اجرای اصلاحات به تظاهرات پرداختند و به شهادت رسیدند، اقدام نموده ایم.
احمد رضا الخفاجی با بیان اینکه مجروحان تظاهرات در دو بیمارستانهای وابسته به آستانهای قدس حسینی و عباسی تحت مداوا و معالجه قرار گرفته اند؛ افزود: این بخش اسامی شهدا را با هدف مطالبه حقوق خانواده های شهدا به دولت عراق ارسال خواهد کرد. 
وی در ادامه گفت: کادر این بخش با همکاری ادارات ذیربط و ادارات بهداشت و درمان کشور عراق و همچنین خانواده های شهدا به جمع آوری آمار شهدا همت گماشتند و بدین ترتیب از وضعیت مالی و اجتماعی خانواده های شهدا اطلاع حاصل شد و این بخش خانواده های شهدای تظاهرات را برای احقاق حقوقشان یاری خواهند کرد و اقدامات معینی جهت اخذ حقوق این خانواده ها از دولت صورت خواهد پذیرفت.

آخرین مطالب

شایعتر

استبيان حول طبيعة العلاقة بين التفكير الاستراتيجي وجودة الخدمة في العتبة الحسينية المقدسة

مطالب بیشتر