دیدار هیات دو آستان قدس حسینی و عباسی با خانواده‌های شهدای آتش سوزی بیمارستان الحسین (علیه السلام) در ناصریه

هیاتی از دو آستان قدس حسینی و عباسی به منظور دیدار و تجلیل خانواده های شهدای حادثه آتش سوزی اخیر در بیمارستان الحسین (علیه السلام) در شهر ناصریه به استان ذی‌قار سفر کرد.

فاضل عوز، نماینده آستان قدس حسینی در این هیات به شبکه الكفيل گفت، این دیدار مکمل دیدارهای پیشین با خانواده‌های شهدای این حادثه دردناک است که بنا بر دستور مرجعیت عالی دینی و متولیان شرعی دو آستان قدس حسینی و عباسی انجام شد.

همچنین محسن الاسدی، نماینده آستان قدس عباسی در این هیات گفت: حادثه بیمارستان امام حسین (علیه السلام) حادثه‌ای دردناک بود که دهها خانواده را در شهر ناصریه عزادار کرد و حضور ما امروز به منظور ارتباط با آنها و عرض مجدد تسلیت به این خانواده ها بود. بطوریکه همدردی خادمان حرمین مطهر امام حسین و حضرت ابوالفضل العباس (علیهما السلام) و در راس آنها متولیان شرعی دو آستان را به آنها ابلاغ نمودیم و خداوند متعال رحمت واسعه برای جانباختگان و صبر و آرامش برای خانواده هایشان را خواستاریم.

همچنین خانواده های شهدا ملاقات هیات دو آستان قدس حسینی و عباسی و ارتباط با آنها به منظور ابراز همدردی به خاطر این مصیبت را ستودند و درود و مراتب قدردانی خود را به مسئولان آستان قدس عباسی به خاطر این اقدام بشردوستانه و اهتمامشان ابلاغ کردند.

پیوست ها