آغاز ثبت نام نهمین دوره مقدماتی مؤسسه تراث الأنبیاء علیهم السّلام به صورت مجازی و رایگان

همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت مهدی (عجّل الله فرجه الشريف) مؤسسه تراث الأنبیاء (علیهم السلام) از آغاز ثبت نام برای نهمین دوره مقدماتی خبر داد. تراث الأنبیاء مرکز آموزش دروس حوزه به صورت الکترونیکی بوده و وابسته به بخش امور فکری و فرهنگی آستان قدس عباسی است.

خواهران و برادارن علاقمند به ثبت نام در این دوره به عنوان دانشجوی رسمی، لازم است فرم الکترونیکی که در آدرس زیر قرار دارد را پر کنند: https://bit.ly/2KbxX0Oو برای ثبت نام به عنوان فراگیر مستمع آزاد می‌ توانند از طریق لینک زیر اقدام کنند:http://www.edu.turathalanbiaa.com/create_listener_accountشرایط ثبت نام به عنوان دانشجوی رسمی:

- دانشجو باید حداقل دارای گواهی متوسطه (گواهی سوم متوسطه) و یا معادل آن در کشورهای دیگر باشد. - داشتن حداقل 15 سال  - داشتن حسن سابقه و اخلاق نیکو؛ این موضوع از طریق امکانات موجود و راههای در دسترس بررسی خواهد شد. - قبولی در امتحان کانون با نمره حداقل 85% برای کسانی که فاقد گواهی تحصیلات متوسطه هستند. کسانی که همه یا بعضی از این شروط برای آنان فراهم نیست می‌ توانند برنامه ‌های کانون و درسها و فعالیتهای آن را با هدف افزایش فرهنگ عمومی - دینی دنبال کنند.

مدارک و اسناد مورد نیاز دانشجویان رسمی: - معرفی نامه از شخص مورد تایید مرجعیت عالی دینی یا یکی از فضلا یا اساتید معروف. - شناسنامه یا کارت شناسایی ملی. - مدرک فارغ التحصیلی.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 009647731881800 تماس گرفته یا از طریق پایگاه‌های زیر اقدام کنید:

http://facebook.com/TurathAlanbiaa    http://t.me/turathmanage     whatsapp یا Viber با شماره 07731881800

نکته قابل توجه: در صورت عدم دسترسی به اینترنت، لطفا با شماره بالا تماس بگیرید تا فرم به صورت دستی پر شود.

پیوست ها