تجلیل از قرآن آموز دارالقرآن الکریم حرم مطهر حسینی به خاطر کسب رتبه چهارم در مسابقات بین المللی قرآن بانوان در رشته حفظ

اخبار وتقارير

2019-05-12

515 بازدید

با نظر به توصیه های شیخ عبدالمهدی کربلایی، متولی شرعی آستان قدس حسینی، گروه آموزش قرآن بانوان وابسته به بخش امور دینی آستان قدس حسینی از خانم «مریم علی خلف» قرآن آموز دارالقرآن الکریم تجلیل به عمل آورد. 
به گزارش سایت رسمی آستان قدس حسینی؛ خانم مریم علی خلف با کسب رتبه چهارم و برافراشتن پرچم عراق در مسابقات بین المللی قرآن کریم در رشته حفظ کل افتخار آفریدند.
انتصار فاضل، مسئول گروه آموزش قرآن آستان در گفتگو با سایت رسمی آستان قدس حسینی بیان کرد: خانم مریم علی خلف به عنوان نماینده عراق در مسابقات بین المللی قرآن که در تهران پایتخت ایران برگزار شد، حضور یافت و بعد از رقابت با بیست و دو حافظ قرآن از کشورهای اسلامی شرکت کننده در این مسابقه، به مقام چهارم دست یافت.
وی ادامه داد: مریم علی خلف از حافظان گروه آموزش قرآن بخش تبلیغات دینی است که توانست ماه گذشته در سومین مسابقات نخبگان ملی بانوان که از سوی مرکز ملی علوم قرآنی دفتر اوقاف شیعی برگزار شد، لقب اولین حافظ قرآن عراق را کسب کند.
در این مراسم «تاج برتری قرآنی» به وسیله زینب عدنان الموسوی که توانسته بود در سال 2017 مقام سوم را در مسابقات بین المللی کسب کند، بر سر مریم علی خلف قرار داده شد و سپس از خانم رقیه علی جفیت که در مسابقه ملی حفظ و تلاوت قرآن کریم توانسته بود رتبه اول را کسب کند نیز تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

آخرین مطالب

شایعتر

الزيارة الافتراضية

مطالب بیشتر