شرایط ویژه کاروان الوارث وابسته به آستان قدس حسینی برای تشرف به عمره مفرده

اخبار وتقارير

2018-02-16

301 بازدید

بخش گردشگری مذهبی آستان قدس حسینی در چارچوب تمهیدات برای راه اندازی کاروان «الوارث» در سال جاری، از آغاز ثبت نام برای ادای مناسک عمره خبر داد.
زيد عبد الواحد البير، مسئول واحد اداری بخش گردشگری مذهبی آستان در گفتگو با سایت رسمی آستان قدس حسینی گفت: فعالیت کمپین الوارث با هدف ادای فریضه عمره از شهر مقدس کربلا و با خودروهای جدید به سمت فرودگاه بین المللی بغداد و یا نجف آغاز خواهد شد. مدت این سفر ده روزه بوده و شامل چهار شب اقامت در مدینه منوره و شش شب اقامت در مکه مکرمه می باشد.
وی افزود: یک تیم اداری نیز این کاروان را جهت انجام مأموریتش همراهی خواهد کرد. علاوه بر آن تعدادی مبلغ مذهبی و یک واحد پزشکی ویژه برای نظارت بر سلامتی زائران این تیم را همراهی خواهد کرد. در طول این سفر روزانه سه وعده غذایی به زائران ارائه خواهد شد.
البیر با بیان اینکه آستان قدس کاروان الوارث را برای ادای مناسک عمره با هزینه مناسب و به صورت اقساط راه اندازی می کند گفت: علاقمندان به سفر از طریق این کاروان می توانند مدارک مورد نیاز از جمله پاسپورت دارای اعتبار 6 ماهه به علاوه دو عکس و شناسنامه یا کارت ملی را اراده دهند. علاقمندان برای توضیحات بیشتر با شماره تلفنهای زیر تماس حاصل نمایند:
 07802402050 – 07730072009
بخش گردشگری مذهبی آستان قدس حسینی برنامه های مختلفی را برای سفر به مناطق مقدس مختلف در داخل و خارج عراق تدارک دیده است تا مومنان بتوانند با قیمتهای مناسب و بهره مندی از خدمات کیفی بالا به زیارت قبور مقدس ائمه اطهار (علیهم السّلام) مشرف و از فضای معنوی اماکن مقدس توشه معنوی برگیرند.

 

 

آخرین مطالب

شایعتر

استبيان حول طبيعة العلاقة بين التفكير الاستراتيجي وجودة الخدمة في العتبة الحسينية المقدسة

مطالب بیشتر