سخنان حضرت آیت الله سیستانی به پدر شهید

اخبار وتقارير

2016-09-10

874 بازدید

پدر یکی از شهدای نیروهای مردمی (الحشد الشعبی) که اخیرا با مرجعیت عالی دینی حضرت آیت الله سیستانی (دام ظله) ملاقات کرده بود، گفت: هنگامی که آیت الله سیستانی متوجه شدند که من پدر یکی از شهیدان هستم مرا مورد عنایت قرار دادند و گفتند: شما مایه افخار این امت هستید و اگر فرزندان شما نبودند، منطقه در آتش می سوخت و این فرزندان شما بودند که در مقابل توطئه های داعش ایستادند.

این پدر شهید در ادامه سخنان خود به متولی شرعی حرم مطهر گفت: آیت الله سیستانی از ما خواست سلام ایشان را به تمام خانواده های شهدا برسانیم و به فرزندان خود افتخار کنیم و فرمودند: خداوند خانواده های شما را از میان سایر خانواده ها برگزید تا شهدا از این خانواده ها باشد.

وی افزود: سخنان سید سیستانی بسیار تاثیرگذار بود و من در حالی که گریه می کردم به سخنان و همدردی ایشان گوش می دادم و با خودم فکر می کردم در قیامت از زبان ائمه (ع) چه چیزی خواهم شنید؟

پدر شهید در ادامه سخنان خود خاطره ای از فرزند خود نقل کرد و گفت: روزی به او گقتم اگر به جبهه نروی و پیش خودم بمانی برایت خودرو می خرم، اما پاسخ او این بود که: باور نمی کنم تو پدر من هستی! از من می خواهی بهشت را با یک آهن پاره عوض کنم؟

آخرین مطالب

شایعتر

الزيارة الافتراضية

مطالب بیشتر