400 تن از اندیشمندان و شخصیت های مغرب به زیارت امام حسین(ع) آمدند

اخبار وتقارير

2017-11-16

2288 بازدید

 

هیئتی 400 نفره از مسلمانان کشور مغرب ضمن تشرف به حرم مطهر امام حسین(ع)، با شیخ عبدالمهدی کربلایی متولی شرعی آستان قدس حسینی دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس حسینی؛ عز الدین اللغموش مسئول اجرایی این گروه در این باره به خبرنگار ما گفت: مایه افتخار و غرور است که امروز به کربلای معلی و حرم امام حسین (ع) مشرف شده‌ایم و در این سفر از میهمان نوازی و بیانات متولی شرعی آستان قدس حسینی بهره مند شدیم.
وی با اشاره به اینکه این هیئت متشکل از 400 شخصیت از متفکران، اندیشمندان، پژوهشگران و شخصیت های اجتماعی کشور مغرب است، تصریح کرد: این سفر برای حضور در مراسم اربعین حسینی و دیدار با تعدادی از علمای کشور عراق صورت گرفته است.
وی با اشاره به توصیه های شیخ عبدالمهدی کربلایی مبنی بر تسلط به زبان عربی به عنوان زبان قرآن و فراگیری معارف و شیوه های تربیتی اهل بیت(ع)، ابراز کرد: فضای روحانی کربلای معلی موجب آرامش است و از استقبال و مهمان نوازی آستان قدس حسینی کمال تشکر را داریم.
یادآور می شود؛ متولی شرعی آستان قدس حسینی طی روزهای گذشته از هیئت‌های مختلف دینی، فکری، فرهنگی و عمومی کشورهای مختلف جهان که به کربلای معلی آمده‌اند، استقبال کرده است.

 

آخرین مطالب

شایعتر

مطالب بیشتر