×
العربيةفارسیاردوEnglish
×
العربيةاردوEnglish
پخش زنده زیارت به نیابت تصاوير ویدیو اخباراشعار حسينىتحقیق و پژوهشگزارشاتگزارشهای تصویریپروژه ها و دستاوردهاخطبه نماز جمعهاخبار عتبات مقدسهگردشگری دینیصفحات دینیحضرت بقية اللهدانشنامه وارث الانبياء تماس با ما

آستان قدس حسینی

العربيةاردوEnglish

با هدف ارتقای سطح علمی جامعه، مسابقه (اقرأ باسم ربک) برگزار می شود

مركز تخصصی آموزش ضمن خدمت وارث الأنبياء وابسته به آستان قدس حسينی اعلام کرد مسابقه ای با نام (اقرأ باسم ربك) در این مرکز و با پنج محور اصلی که هر محور شامل 25 سوال است برگزار خواهد شد.
علی الهاشمی مدیر این مرکز در گفتگو با سایت رسمی حرم مطهر گفت: اولين دوره اين مسابقات با هدف توسعه و ارتقای سطح علمی در میان اعضای جامعه و تقویت مهارت، دانش، اخلاق و عقاید برگزار می شود.
وی افزود: ما کتابهایی بصورت (PDF) که به محورهای مطرح شده در مسابقات بستگی دارند، مانند اخلاق امام علی، نهضت حسینی، قدرت نرم را یک ماه قبل از تاریخ مسابقه بر روی سایت مرکز بارگزاری کرده ایم تا شرکت کنندگان با مراجعه به سایت بتوانند از آن استفاده کنند و همچنین وقت کافی برای مطالعه ودرک مفهوم آن را داشته باشند و بتوانند با موفقیت در این مسابقه شرکت کنند.
الهاشمی تاکید کرد: جوایز نقدی نفیسی به سه نفر برتر این مسابقات اهدا می شود و این رقابت برای اولین بار برگزار میگردد و ما در سالهای آینده برنامه های بسیاری برای توسعه این رقابتها در سطوح مختلف داریم.
وی خاطر نشان کرد: شمار شرکت کنندگان هنوز مشخص نشده زیرا این مسابقات در سطح کشوری برگزار میشود وهدف اصلی آن ارتقای سطح علمی و آگاهی شهروندان جامعه است و محدودیتی برای مشارکت در آن وجود ندارد.