×
العربيةفارسیاردوEnglish
×
العربيةاردوEnglish
پخش زنده زیارت به نیابت تصاوير ویدیو اخباراشعار حسينىتحقیق و پژوهشگزارشاتگزارشهای تصویریپروژه ها و دستاوردهاخطبه نماز جمعهاخبار عتبات مقدسهگردشگری دینیصفحات دینیحضرت بقية اللهدانشنامه وارث الانبياء تماس با ما

آستان قدس حسینی

العربيةاردوEnglish

برگزاری چهارمین کنفرانس آستان قدس حسینی در بصره با هدف حل اختلافات قبیله ای

آستان قدس حسینی با همکاری مرکز مشاوره دفتر نخست وزیری در امور قبایل، مقدمات برگزاری چهارمین کنفرانس حل اختلافات قبیله ای در استان بصره را فراهم نمود.
شیخ فاهم الابراهیمی، مسئول مرکز تبلیغات دینی وابسته به آستان قدس حسینی در دیدار با مشاور نخست وزیر عراق در امور قبایل روز چهارشنبه گفت: در چهارمین کنفرانس امور قبایل که روز پنج شنبه برگزار می شود، سندی برای توافق تنظیم گردیده است که بندهای آن به امضای هر یک از شیوخ قبایل خواهد رسید و پس از این آنها به مفاد سند متعهد خواهند بود.
الابراهیمی افزود: هیات آستان قدس حسینی که شامل شیخ جعفر الابراهیمی و سید رشید الحسینی است، در این کنفرانس رهنمودها و توصیه های مرجعیت عالی دینی را بیان خواهد داشت و لزوم پایبندی به شریعت اسلام و توصیه های مرجعیت را تشریح خواهند نمود.
مسئول این مرکز افزود: کنفرانس با حضور هیات آستان قدس حسینی و نمایندگانی از دفتر نخست وزیری در امور قبایل و نیز فرماندهان امنیتی و شیوخ قبایل برگزار خواهد شد.