×
العربيةفارسیاردوEnglish
×
العربيةاردوEnglish
پخش زنده زیارت به نیابت تصاوير ویدیو اخباراشعار حسينىتحقیق و پژوهشگزارشاتگزارشهای تصویریپروژه ها و دستاوردهاخطبه نماز جمعهاخبار عتبات مقدسهگردشگری دینیصفحات دینیحضرت بقية اللهدانشنامه وارث الانبياء تماس با ما

آستان قدس حسینی

العربيةاردوEnglish

مصاحبه با اسقف کیبرک ارشیکان در حاشیه کنفرانس بین المللی رسانه های فرا مرزی

اسقف کیبرک ارشیکان نماینده ارمنی های ارتدوکس در عراق گفت: تروریستها نخواهند توانست با از هم گسیختن انسجام ملی مردم عراق به اهداف خود برسند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس حسینی؛ اسقف کیبرک ارشیکان نماینده ارمنی های ارتدوکس در عراق در حاشیه اولین کنفرانس بین المللی رسانه های فرا مرزی که به همت آستان قدس حسینی برگزار شده بود؛ گفت: ملت عراق جریانات را نمی شناختتند، اما بعد از گذشت سالها کشورهایی را که برای تامین منافع خود در پی بر هم زدن انسجام ملی هستند؛ شناخته اند.

وی اشاره کرد: هدف این کنفرانس برقراری صلح، امنیت و دوستی میان طایفه های موجود در کشور عراق است.

نماینده ارمنی ها در خصوص حضورش در کربلا و حرم امام حسین (ع) گفت: این حضور افتخار بزرگی برای من است و هنگام ورود به این مکان مقدس احساس کردم که دوباره متولد شده ام.

لازم به ذکر است کنفرانس بین المللی رسانه های فرا مرزی توسط آستان قدس حسینی با عنوان «گزیده ای از زندگی پیامبر اکرم (ص) برای جهانی پر از امنیت و صلح» با حضور شخصیتهایی از طایفه های مختلف از داخل و خارج عراق برگزار شده بود.