×
العربيةفارسیاردوEnglish
×
العربيةاردوEnglish
پخش زنده زیارت به نیابت تصاوير ویدیو اخباراشعار حسينىتحقیق و پژوهشگزارشاتگزارشهای تصویریپروژه ها و دستاوردهاخطبه نماز جمعهاخبار عتبات مقدسهگردشگری دینیصفحات دینیحضرت بقية اللهدانشنامه وارث الانبياء تماس با ما

آستان قدس حسینی

العربيةاردوEnglish

دوره ویژه آموزش معلمان قرآنی کشور لبنان در کربلا برگزار شد

دوره قرآنی حضرت رقیه (سلام الله علیها) ویژه معلمین قرآنی زن و مرد کشور لبنان به همت دارالقرآن الکریم آستان قدس حسینی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس حسینی؛ تاکنون هزاران معلم قرآنی زن و مرد از داخل و خارج کشور عراق در دوره های ویژه آموزش قرآن کریم که به همت آستان قدس حسینی برگزار شده، شرکت کرده اند.

معاون دارالقرآن الکریم در این خصوص اظهار داشت: این دوره شامل آموزش معلمان و دبیران قرآنی کشور لبنان است و شرکت کنندگان درسهایی را در احکام تلاوت و علوم قرآن فرا می گیرند.

سید مرتضی جمال الدین افزود: این دوره بصورت فشرده و در مدت زمان یک هفته در دو نوبت صبح و ظهر با حضور اساتید برجسته برگزار می شود.

(صفاء السیلاوی) یکی از اساتید قرآنی اظهار داشت: در کنار درسهای قرآنی دوره اعتماد به نفس و راهکارهای آموزش پیشرفته و همچنین آشنایی با فنون تعلیم عمومی (کلاسداری و روش تدریس) نیز برگزار گردید.

این بخش با هدف ایجاد مربیان و دبیران قرآنی و نشر فرهنگ قرآن کریم در جامعه قدمهای متعددی برداشته است.

این بخش همچنین از اکمال 90 درصد از طرح دایرة المعارف قرآنی اهل بیت که یکی از کاملترین و بزرگترین طرح های قرآنی حرم مطهر حسینی است، خبر داد.