×
العربيةفارسیاردوEnglish
×
العربيةاردوEnglish
پخش زنده زیارت به نیابت تصاوير ویدیو اخباراشعار حسينىتحقیق و پژوهشگزارشاتگزارشهای تصویریپروژه ها و دستاوردهاخطبه نماز جمعهاخبار عتبات مقدسهگردشگری دینیصفحات دینیحضرت بقية اللهدانشنامه وارث الانبياء تماس با ما

آستان قدس حسینی

العربيةاردوEnglish

به همت آستان قدس حسینی؛ همایش بین المللی کودک برگزار می شود

سومین همایش بین المللی حسینی کوچک تحت شعار (تربیت کودکان با آرمان های حسینی) در تاریخ یازدهم اسفندماه سال جاری برگزار می گردد.

این همایش پس از برگزاری مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه بین المللی کتاب کودک کربلا به ه مت بخش کودکان آستان قدس حسینی برگزار می گردد.

مسئول بخش کودکان حرم مطهر از گروههای تئاتر که آمادگی حضور و مشارکت در این همایش را دارند، دعوت بعمل آورد تا جهت آشنایی با شرایط مشارکت و ثبت نام، به سایت رسمی این بخش مراجعه نمایند.

محمد الحسناوی افزود: سیزدهم بهمن ماه آخرین مهلت جهت ارسال فرم ثبت نام و لوح فشرده از آثار خود به این بخش، خواهد بود.

وی عدم مشارکت آثار ارسال شده، در همایشها و مسابقات دیگر را یکی از شرایط مشارکت در این مسابقه عنوان نمود و گفت: آثار ارسالی باید با موضوع نهضت حسینی و جوانب فرهنگی، اجتماعی، اخلاقی و آموزشی و با مدت زمان 25 تا 35 دقیقه باشد.

لازم بذکر است؛ مسکن و تمامی مایحتاج شرکت کنندگان در ایام برگزاری همایش بعهده آستان قدس حسینی است و هدایای نفیسی از طرف این آستان مطهر به برترین آثارها اختصاص داده می شود.