×
العربيةفارسیاردوEnglish
×
العربيةاردوEnglish
پخش زنده زیارت به نیابت تصاوير ویدیو اخباراشعار حسينىتحقیق و پژوهشگزارشاتگزارشهای تصویریپروژه ها و دستاوردهاخطبه نماز جمعهاخبار عتبات مقدسهگردشگری دینیصفحات دینیحضرت بقية اللهدانشنامه وارث الانبياء تماس با ما

آستان قدس حسینی

العربيةاردوEnglish

با حضور زایران و تولیت های عتبات مقدس جهان اسلام؛ جشن پرشور مبعث در حرم حسینی برگزار شد

حرم مطهر حسینی، شامگاه سه شنبه در شادباش عید مبعث رسول اکرم صلی الله علیه و آله یکپارچه شور و شادی بود. حضور پرشمار زایران ایرانی و مجاوران حرم حسینی در کنار تولیت های عتبات مقدس جهان اسلام که برای برگزاری دومین اجلاسیه بین المللی عتبات مقدسه در کربلای معلی به سر می برند به این آیین جلوه ای خاص بخشید و مداحی شورانگیز مداحان عرب و مداحان ایرانی، یکبار دیگر جلوه ای از وحدت عاشقان اهل بیت علیهم السلام در کشورهای مختلف را به نمایش گذاشت.

سید جعفر موسوی توليت آستان قدس حسينى و شیخ عبدالمهدی کربلایی متولى شرعی حرم مطهر حسینی در سخنانی ضمن تبریک عید مبعث، از تلاشهای جهادی حشد الشعبی برای محافظت از کیان جهان اسلام تقدیر کردند و همگرایی حول شخصیت والای پیامبر گرامی اسلام را بهترین فرصت برای وحدت در جهان اسلام دانستند.

همچنین در آستانه آغاز دومین نشست تولیت ها و نمایندگان عتبات مقدسه جهان اسلام در کربلای معلی، تولیت ها و هیأت های همراه از موزه حرم مطهر حسینی بازدید کردند.