آغاز ثبت نام زیارت به نیابت برای شب دوم از شبهای قدر

اخبار وتقارير

2019-05-26

1603 بازدید

موسسه رسانه ای امام حسین (علیه السلام) از انجام زیارت، به نیابت از تمامی کسانی که درخواست زیارت به نیابت را از صفحه «زیارت به نیابت» ارسال کرده باشند، در دومین شب قدر خبر داد.

مدیر موسسه ضمن اعلام این خبر گفت: روایات بسیاری بر زیارت امام حسین (علیه السلام) در شب قدر تاکید دارد و با نظر به اینکه میلیونها نفر از محبین اهل بیت (علیهم السلام) به دلیل بعد مسافت از زیارت امام حسین (علیه السلام) در این شب عظیم محروم هستند، این موسسه این فرصت را آنان فراهم نموده که از اجر و ثواب زیارت بهره مند شوند.

ولاء الصفار افزود: هماهنگیهای لازم جهت انجام زیارت به نیابت با واحد خادمان سادات انجام شده و پس از اتمام زیارت، تمامی اسامی درخواست کنندگان در ضریح مطهر حضرت سید الشهداء (علیه السلام) قرار خواهد گرفت.

ولاء الصفار با بیان اینکه محدودیتی در درخواست زیارت به نیابت وجود ندارد و هر شخصی می تواند از طریق این صفحه برای اموات و بستگان خود نیز درخواست زیارت کند، افزود: ساعت ده و نیم امشب سه شنبه آخرین مهلت جهت درخواست زیارت به نیابتی است و پس از آن تمامی اسامی به واحد خادمان سادات حرم منتقل می شود تا زیارت به نیابت از درخواست کنندگان انجام شود.

 

آدرس صفحه زیارت به نیابت: https://imamhussain.org/persian/enaba/

آخرین مطالب

شایعتر

مطالب بیشتر