رهنمودهای نماینده مرجعیت عالی به دانش آموزان دختر دبیرستان امام علی (علیه السلام) در نجف اشرف

اخبار وتقارير

2018-11-25

274 بازدید

نماینده مرجعیت عالی دینی تاکید کرد: اگر بانوان بخواهند از لحاظ علمی و عملی موفق باشند، باید موفقیت را در خانواده و اجتماع رقم بزنند.
شیخ عبدالمهدی کربلائی، افزود: ما باید هدف بزرگ و برنامه ای داشته باشیم که با عظمت هستی تناسب داشته باشد، زیرا فرد مسلمان باید موفقیت را برای خود و خانواده و جامعه اش از طریق فرصت ارزشمند جوانی که در اختیار دارد؛ رقم بزند.
 نماینده آیت الله سیستانی دانشجویان دختر را به بهره برداری از وقت، خرد و اندیشه، درک وحکمت دعوت کرد و گفت: اگر ما می خواهیم موفق شویم، باید روابط خود را با خدا اصلاح کنیم، زیرا خداوند سرچشمه اصلاحات است.
عبدالمهدی کربلائی ادامه داد: همسران یا مادران موفق کسانی هستند که قهرمانان، دانشمندان و رهبران را می سازند، زیرا به پایه و اساس موفقیت در تمام بخشهای کلیدی زندگی دسترسی دارند.
وی اشاره کرد: شایسته است که بانوان از تجارب موفق کسانی تجربه کافی دارند؛ بیاموزند.
وی افزود: می بایست از به کارگیری نادرست ابزارهای نوین اجتناب شود و باید از آنها به صورت مثبت استفاده کرد که باعث رشد قابلیتها و افزایش دانش و اطلاعات می گردد.
نماینده مرجعیت دینی امروز با هیأتی از دانش آموزان دختر دبیرستان امام علی (علیه السلام) در نجف اشرف در دارالضیافه صحن مطهر حسینی دیدار نمود.

آخرین مطالب

شایعتر

مطالب بیشتر