×
العربيةفارسیاردوEnglish
×
العربيةاردوEnglish
پخش زنده زیارت به نیابت تصاوير ویدیو اخباراشعار حسينىتحقیق و پژوهشگزارشاتگزارشهای تصویریپروژه ها و دستاوردهاخطبه نماز جمعهاخبار عتبات مقدسهگردشگری دینیصفحات دینیحضرت بقية اللهدانشنامه وارث الانبياء تماس با ما

آستان قدس حسینی

العربيةاردوEnglish

برافراشته شدن پرچم مطهر امام حسین (علیه السلام) در مرز لبنان و فلسطین اشغالی

حرم مطهر امام حسین علیه السلام از برگزاری هفته فرهنگی در شهر نبطیه جنوب لبنان خبر داد.
قرار است این هفته فرهنگی در شهریور ماه برگزار گردد.
مسئول بخش تبلیغات آستان قدس حسینی اظهار داشت: جهت برگزاری هفته فرهنگی آستان قدس حسینی و انتخاب مکان برگزاری در هفته جاری با شهردار شهر نبطیه گفتگو و توافق شده است و هماهنگیهای لازم با موسسات، شخصیتهای فرهنگی، دینی، سیاسی و رسانه ای کشور لبنان جهت شرکت در این هفته فرهنگی صورت پذیرفته است.
سید جمال الدین شهرستانی افزود: برگزاری نمایشگاه کتاب، جلسات پژوهشی، نشستهای فرهنگی با موضوع حضرت امام حسین (علیه السلام) و ارتباط واقعه کربلا با حوادث و مسایل روز دنیای اسلام از جمله فعالیتهای این هفته فرهنگی است.
آقای شهرستانی تصریح کرد: روز آخر این هفته فرهنگی شاهد برافراشته شدن پرچم مطهر حضرت امام حسین (علیه السلام) در مناطقی از شهر نبطیه و در مرز کشور فلسطین و لبنان خواهیم بود.
لازم به ذکر است؛ آستان قدس حسینی هفته های فرهنگی را با هدف ایجاد ارتباط با محبین اهل بیت (علیهم السلام) در کشورهای دیگر برگزار می نماید. فروردین سال جاری نیز هفته فرهنگی ای با شعار نسیم کربلا و با شرکت عتبات مقدسه عراق در کشور پاکستان برگزار شد.