×
العربيةفارسیاردوEnglish
×
العربيةاردوEnglish
پخش زنده زیارت به نیابت تصاوير ویدیو اخباراشعار حسينىتحقیق و پژوهشگزارشاتگزارشهای تصویریپروژه ها و دستاوردهاخطبه نماز جمعهاخبار عتبات مقدسهگردشگری دینیصفحات دینیحضرت بقية اللهدانشنامه وارث الانبياء تماس با ما

آستان قدس حسینی

العربيةاردوEnglish

همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)؛ پروژه تسقیف صحن مطهر حضرت عباس علیه السلام رونمایی شد

همزمان با ایام ولادت با سعادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا سلام الله علیها، پروژه تسقیف صحن مطهر حضرت عباس علیه السلام به عنوان بخشی از پروژه بزرگ توسعه حرم مطهر رسما رونمایی شد.

این مراسم با حضور شخصیتهای دینی و مذهبی، نمایندگانی از عتبات عالیات و مزارهای شیعی عراق، ریاست محترم دیوان اوقاف شیعی عراق، شخصیتهای فرهنگی و عشایری و جمع کثیری ازمومنان، مجاوران و زائران حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام برگزار شد.

در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری بین المللی آقای سید حسنین الحلو، سید احمد الصافی متولی شرعی آستان مقدس عباسی و سپس ریاست محترم دیوان اوقاف شیعی عراق به ایراد سخن پرداختند.

در ادامه این مراسم شاعر اهل بیت آقای حاج علی الصفار در قالب ابیاتی تاریخ رونمایی از این پروژه را به نظم درآورد. در ادامه آقای مهندس ضیاء مجید الصائغ رئیس بخش پروژه های مهندسی حرم مطهر به تشریح بخشهای مختلف این پروژه به عنوان ناظر اصلی اجرای این پروژه از ابتدا تا کنون پرداخت.

این مراسم همچنین شاهد قرائت شعر از سوی آقای سید عبدالخالق المحنا و سخنرانی مدیر عامل شرکت پیمانکار اجرای این پروژه بود.

در پایان این مراسم و پس از قرائت زیارت حضرت عباس علیه السلام، از پروژه رسما رونمایی شد.