×
العربيةفارسیاردوEnglish
×
العربيةاردوEnglish
پخش زنده زیارت به نیابت تصاوير ویدیو اخباراشعار حسينىتحقیق و پژوهشگزارشاتگزارشهای تصویریپروژه ها و دستاوردهاخطبه نماز جمعهاخبار عتبات مقدسهگردشگری دینیصفحات دینیحضرت بقية اللهدانشنامه وارث الانبياء تماس با ما

آستان قدس حسینی

العربيةاردوEnglish

24 ماه تا اولين پرواز هواپیما در فرودگاه کربلا

گروه مهندسی و فنی مشغول در فرودگاه بین المللی کربلا گفت که به زمانبندی انجام گرفته در خصوص تکمیل فرودگاه در زمان مقرر با وجود تمام سختی ها و پیچیدگی های کار، متعهد است.

شیخ عبد المهدی کربلایی متولی شرعی آستان قدس حسینی و سید جعفر موسوی توليت آستان مطهر و تعدادی از مسئولین حرم برای پیگیری امور جاری فرودگاه در محل ساخت فرودگاه کربلا حضور یافتند.

فوزی الشاهر سرپرست پروژه فرودگاه کربلا با اشاره به اینکه بازدید شیخ کربلایی از پروژه فرودگاه کربلا برای بررسی طرح های مرتبط با امور اجرایی این پروژه انجام گرفته، گفت: این طرح در ارتباط با اموری مانند باند فرودگاه به طول 4500 متر و برج مراقبت به طول 63متر، ساختمان فرودگاه، امور زیر ساختی و خدماتی بود.

وی با بیان اینکه کادر مهندسی اکنون در حال بررسی طرح اجرایی پروژه با وزارت حمل و نقل و هيئت سرمایه گزاری است، تاکید کرد: کار ساخت فرودگاه بر اساس طرح آماده شده پیش می رود و سعی می شود با وجود تمامی مشکلات و چالش ها طی 24ماه از تاریخی که کلنگ این کار زده شد به پایان برسد.

لازم بذکر است؛ پروژه فرودگاه کربلا به همت آستان قدس حسینی در روز دوشنبه 23/1/2017 کلنگ زنی شد.